سیاست حریم خصوصی

نسخه انگلیسی "شرایط استفاده" و "اعلامیه حریم خصوصی" بر نسخه فارسی ارجهیت دارد.

چه اطلاعات شخصی را جمع آوری می کنیم

GIGA-BYTE Technology Co., Ltd. "کنترل کننده" اطلاعات شخصی است که شما در اختیار ما قرار می دهید. ما فقط اطلاعات شخصی اولیه را در رابطه با شما جمع آوری می کنیم که شامل انواع خاصی از اطلاعات یا اطلاعات حساس نیست. با این وجود ایمیل و بعضی مواقع نام و آدرس شما را شامل می شود.

چرا به این موارد نیاز داریم

برای اینکه بتوانیم سرویس هایی مانند موارد زیر را در اختیارتان قرار دهیم به اطلاعات شخصی اولیه نیاز داریم:
• عیب یابی محصول
• بررسی های مربوط به ضمانت نامه
• سرویس های تعمیرات
• خرید و ارسال محصول
• ثبت محصول
• ورود به مسابقات، قمار یا برنامه اهدای هدایا
• تخفیف محصولات
• ورود به رویدادهای بازی آنلاین
• محتوایی که به آن علاقه مند هستید
• دسترسی به انجمن های کاربری
برای ارائه و کنترل این سرویس ها هیچ اطلاعات شخصی را جمع آوری نمی کنیم که مورد نیازمان نباشد.

با رضایت شما

اگر با دریافت اخبار/پیشنهادهای تبلیغاتی محصول از طرف ما موافقت کنید، چنین محتواهایی را از طریق آدرس ایمیلی که در اختیارمان قرار داده اید برایتان ارسال می کنیم. اما ازطریق تنظیمات نمایه یا دنبال کردن دستورالعمل های مربوط به انصراف از دریافت که در ایمیل ها ارائه شده اند می توانید نسبت به عدم دریافت این ایمیل ها اقدام کنید.

GIGABYTE Community

Gigabyte Community سرویسی است که با هدف برقراری ارتباط بین اعضای GIGABYTE با یکدیگر ارائه شده است. داده هایی که هنگام دسترسی شما به Gigabyte Community جمع آوری می شوند عبارتند از:
(1) داده های کاربر: نام، ملیت، آدرس ایمیل.
(2) اطلاعات غیر کاربری:محتوایی که در Gigabyte Community پست می کنید از جمله و نه محدود به مقاله ها، عکس ها، فایل های صدا/تصویر، ارتباط با سایر اعضا.
(3) اطلاعات مربوط به استفاده:اطلاعات شخصی جمع آوری شده درباره شما هنگام دسترسی به Gigabyte Community و/یا استفاده از آن، از جمله: آدرس IP، زمان بازدید، مکان، نوع مرورگر وب و نسخه آن، سیستم عامل، نمای صفحه، بردکرامب ها، زبان، نوع کلیک و زمان مربوط به آن.

ورود به سیستم ازطریق شبکه های اجتماعی

اگر با استفاده از اطلاعات کاربری شبکه رسانه اجتماعی شخص ثالث وارد وبسایت های ما شوید یا در آنها ثبت نام کنید، مثل Facebook یا Twitter، به ما این اجازه را می دهید تا اطلاعات تأیید اعتبار شما را جمع آوری کنیم که به طور کلی محدود به نام/نام کاربری، آدرس ایمیل و اطلاعات کاربری دسترسی رمزگذاری شده است. همانطور که در بیانیه حریم خصوصی توضیح داده شده است، چنین اطلاعاتی را ذخیره می کنیم/مورد استفاده قرار خواهیم داد. با این وجود ما در قبال شرایط استفاده و سیاست های حریم خصوصی این شبکه های رسانه اجتماعی شخص ثالث مسئولیتی نخواهیم داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سیاست های حریم خصوصی و شرایط استفاده آنها به وب سایت هایشان مراجعه کنید.

اشتراک گذاری با طرفین شخص ثالث

ما شرکت ها و افراد دیگری را به کار می گیریم تا کارها را از طرف ما انجام دهند. نمونه هایی از این کارها عبارتند از رسیدگی به سفارش ها، تحویل بسته ها و ارائه خدمات مشتری. آنها به اطلاعات شخصی مورد نیاز برای انجام این کارها دسترسی خواهند داشت اما از آنها برای سایر اهداف استفاده نخواهند کرد.

ما چطور اطلاعات شما را ذخیره می کنیم

همه اطلاعات شخصی که ما پردازش می کنیم توسط پرسنل ما در تایوان انجام می شود و میزبانی IT و نگهداری این اطلاعات در سرورهایی در تایوان انجام می شود. ما برای کنترل کارآیی و ایمنی روند پردازش اطلاعات شخصی، از قوانین محافظت از داده پیروی می کنیم. ما اطلاعات شخصی شما (نام، آدرس، جزئیات تماس) را به مدت 5 سال بعد از آخرین فعالیت کاربر نگهداری خواهیم کرد و بعد از این زمان، اطلاعات را از بین خواهیم برد.

کوکی ها

کوکی ها به فایل های داده کوچکی گفته می شود که هنگام ویزیت از یک سایت برای مرورگرتان ارسال می شود. ما از کوکی ها برای انجام کارهای زیر استفاده می کنیم:
• ورود شما به سرویس هایمان
• ذخیره تنظیمات برگزیده و تنظیمات شما
• درک هرچه بهتر نحوه استفاده افراد از سرویس های ما و بهبود و ارتقای این سرویس ها بر اساس این اطلاعات.

شما می توانید با کلیک روی اعلامیه کوکی ها در بالای وبسایت ما و انجام تنظیمات در مرورگر، کوکی ها را غیرفعال کنید. اما اگر چنین کاری انجام دهید، بعضی از عملکردهای وبسایت ممکن است دچار مشکل شود.

کوکی های ردیاب شخص ثالث و سرویس های تبلیغات/تجزیه و تحلیل

همچنین ما از کوکی های ردیاب سایر شرکت ها استفاده می کنیم. این کوکی های ردیاب به ما امکان می دهد شما را در وبسایت های شخص ثالث شناسایی کنیم و محتواهای شخصی سازی شده ای را در آنجا به شما نشان دهیم. مثلاً اگر از یکی از صفحات وبسایت ما بازدید کنید، بعداً هنگام ویزیت از یک سایت خبر فنی دیگر، آگهی هایی را در مورد محصولات AORUS یا GIGABYTE مشاهده خواهید کرد.
کوکی های ردیاب شخص ثالث و سرویس های تبلیغاتی/تجزیه و تحلیل که از آنها استفاده می کنیم:
Google Analytics : برای کسب اطلاعات درباره لغو خدمات فعلی Google Analytics، لطفاً این قسمت را کلیک کنید.
Google Adwords : کاربران با استفاده از تنظیمات آگهی می توانند دریافت اگهی های شخص سازی شده ازجمله موارد تبلیغاتی را لغو کنند.
Facebook Pixels : اگر نمی خواهید Facebook از اطلاعات با توجه به فعالیت شما در وبسایت ها یا برنامه های خارج از Facebook برای نمایش آگهی استفاده کند، از طریق تنظیمات اگهی می توانید این مورد را لغو کنید.
Yandex Metrica : برای اینکه هیچکدام از سایت هایی که از آنها بازدید می کنید نتوانند داده ها را برای Yandex.Metrica ارسال کنند، Yandex.Metrica blocker را نصب کنید.
Hotjar :Hotjar یک سرویس فن آوری است که به ما کمک می کند تجربه کاربرانمان را بهتر متوجه شویم (مثل مدت زمانی که در هر صفحه هستند، روی چه لینک هایی کلیک می کنند، چه چیزهایی را می پسندند یا دوست ندارند و سایر موارد) و با این کار می توانیم سرویس هایمان را بر اساس نظرات کاربران بسازیم و ارتقا دهیم. برای اطلاع درباره نحوه انصراف از پیگیری توسط Hotjar لطفاً اینجا کلیک کنید.

محافظت از حریم خصوصی کودکان در اینترنت

خدمات ما برای کودکان زیر 13 سال نیست. بر اساس قانون جاری در مورد محدودیت سنی، ما اطلاعات شخصی کودکان زیر 13 سال را آگاهانه جمع آوری نخواهیم کرد. اگر متوجه شویم که اطلاعات شخصی کودکان زیر 13 سال را جمع آوری کرده ایم، مراحل منطقی را برای حذف اطلاعات شخصی دنبال خواهیم کرد.

چه حقوقی دارید؟

اگر می خواهید اطلاعات شخصیتان را تصحیح، اصلاح یا حذف کنید، از طریق تنظیمات موجود در نمایه تان در پلتفرم می توانید این کار را انجام دهید. اگر امکان دسترسی به تنظیمات نمایه وجود نداشته باشد یا اگر می خواهید شکایتی را در مورد نحوه استفاده از اطلاعات شخصیتان ارائه کنید یا سؤالی را مطرح کنید، می توانید با مدیر بخش داده های ما با ایمیل mydata@gigabyte.com تماس بگیرید.

به روز رسانی این سیاست حریم خصوصی

ممکن است در فواصل زمانی مختلف این سیاست حریم خصوصی را اصلاح کنیم. تغییرات بر اساس نسخه های قبلی نیستند و جدیدترین نسخه سیاست حریم خصوصی همیشه در دسترس است. اینجا . در صورت اصلاح مطالب سعی می کنیم به شما اطلاع دهیم، مثلاً از طریق اعلان های سرویس و ارسال ایمیل به آدرسی که در حسابتان مشخص کرده اید.